img
KBS

Spor

Spor

KBS Masa Tenisi

Türkiye'nin İlk ve Tek Yerli Masa Tenisi Markası

Masa Tenisi sporuna gönül vermiş yöneticilerimiz Sn. Abdullah Aydın ve Sn. Ömer Aydın öncülüğünde 1990’lu yıllardan itibaren şirketler arası turnuvalara katılmak için KBS şirket takımını kurmuşlardı. Günümüzde ise bünyemizde, hem Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’nun en üst ligi olan Süper Lig’inde yarışan ve ilk yılında dereceye girmiş bir kulüp takımı hem de Türkiye Kuruluşları arası Masa Tenisi Lig’inde yarışıp ilk sırada yer almış şirket takımını barındırmaktayız.

2017 yılından itibaren Türkiye Masa Tenisi Federasyonu ile başlatılan proje ile ‘Masa Tenisini toplumda yaygınlaştırmak için gereken malzemeleri iyi kalitede ve ulaşılabilir maliyetlerde üretmeyi misyon olarak belirleyen KBS Masa Tenisi departmanı, Türkiye’deki masa tenisi pazarına üretici firma olarak girmiştir. Günümüzde ise, 60 civarında farklı ürünü stoklarında tutan, bayileşme ağı ve spor toptancıları ile tüm Türkiye’ye yayılmış, TMTF’ye sponsor olmuş ve 2020 yılının ilk günlerinde ise Azerbaycan’a ilk büyük ihracatını yapmış bir iş kolu haline gelmiştir.

VİZYONUMUZ; Masa Tenisi malzemelerinin tümünü en yeni teknolojiyle yurt içinde üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunmak. Uzun vadede Türkiye’nin en büyük masa tenisi malzeme üreticisi olarak, küresel bir marka haline gelmektir. Tüm bunları yaparken çevre sağlığı ve iş güvenliği gereklerine sadık kalmaktır…

 

  • Tümü
  • masa tenisi
docxfilePDF