KBS

Domestic News

KBS Table Tennis Tournaments Never End


KBS Erkekler Masa Tenisi Turnuvası’nın beşincisini 16-17-18.10.2017 tarihlerinde düzenledik. Öncelikle turnuvanın gerçekleşmesinde büyük emeği geçen Montaj-Depolama 1 bölüm çalışanımız Kadri Subaşı’na, hakemlerimiz Bakım bölümü çalışanımız Hasan Tatoğlu’na ve Proje yöneticimiz Serter Pınarcıoğlu’na desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Çekişmeli maçlara sahne olan, izleyenlere de keyifli saatler yaşatan turnuvanın ödülleri, 19.10.2017 tarihinde gerçekleşen final maçıyla sahiplerini buldu. Birinci olan Ramazan Dündar’ı, ikinci olan Uğur Akyıldız’ı, üçüncü olan Ersin Çil’i ve dördüncü olan Sabri Öztürk’ü tebrik ediyoruz. Dereceye giren personelimize kupa ve madalyaları Genel Müdürümüz Abdullah Aydın ve Genel Müdür Yardımcımız Ömer Aydın tarafından verildi.

Ayrıca, tüm katılımcılara turnuvanın anısına katılım belgesi dağıtıldı, t-shirt, spor çorabı ve turnuvaya özel ürettiğimiz anahtarlık hediye edildi. Katılımlarıyla turnuvaya renk katan: Abdülkerim Gökkaya, Cemil Yüksel, Ersin Çil, Fatih Aksoy, Hüseyin Başkara, İbrahim Can Balkan, Metin Duman, Nuri Akmel, Oğuzhan Bilgin, Ramazan Dündar, Resul Dündar, Sabri Öztürk, Ufuk Güner, Uğur Akyıldız, Umut Saltık ve Yasin Balkan’a çok teşekkür ederiz.

Masa tenisi turnuvalarımıza başladığımız ilk günden beri iki hedefimiz vardı. Biri turnuvamızı geleneksel hale getirmek -ki bunu başardık- ikincisi de ayrı bir bayanlar turnuvası düzenleyecek kadar masa tenisi oynayan bayan personelimizin sayısını artırmaktı. KBS Yönetimi olarak gerçekleşmesini çok istediğimiz ikinci hedefimize ise bu sene ulaşmanın mutluluğunu yaşadık. Masa tenisi oynamaya yeni başlamış olan bayan personelin heyecanı, azmi, hevesi görülmeye değerdi. Bu turnuva, bizim için KBS tarihinde çoktan unutulmazlar arasına girdi bile.

23-24-25.10.2017 tarihlerinde düzenlenen KBS Bayanlar Masa Tenisi Turnuvası’nda birinci olan Gülnaz İngün’ü, ikinci olan Filiz Erdoğan’ı, üçüncü olan Hamide Hacıömeroğlu’nu ve dördüncü olan Çiçek Karakuş’u tebrik ediyoruz. 26.10.2017 tarihinde yapılan final maçından sonra dereceye giren personelimize kupa ve madalyaları Muhasebe/Finans Sorumlumuz Sevda Gedik ve Personel Sorumlumuz Şirin Aydın tarafından verildi. Ayrıca, tüm katılımcılara turnuvanın anısına katılım belgesi dağıtıldı, t-shirt, spor çorabı ve turnuvaya özel ürettiğimiz anahtarlık hediye edildi. Katılımlarıyla turnuvaya renk katan: Aynur Seziş, Cevahir Akyıldız, Çiçek Karakuş, Derya Başlar, Dilan Şentürk, Esin Gün, Filiz Erdoğan, Gülnaz İngün, Hamide Hacıömeroğlu, Merve Erol, Saliha Sevindik ve Sibel Ak’a çok teşekkür ederiz.

docxfilePDF