Tasarim,üretim mühendisligi,modelleme,gelistirme ar-ge.

Kbs Müşteri beklenti ve talepleri doğrultusunda yaratıcı fikirler ve yenilikçi çözümlerle kaliteden ödün vermeden süreçleri, fiyat, kalite ve teslimat arasındaki optimal dengeyi sağlayarak yönetir.

TASARIM

Endüstriyel,mekanik,mühendislik.

ÜRETİM

Proje yönetimi,tedarik,üretim,gelişmiş montaj hattı,kalite kontrol.

LOJİSTİK

Sipariş sevk yönetimi,hava deniz karayolu taşımacılığı

ISLERIMIZ

Stand Sergileme Sistemleri, Üretim, Tasarım ve Teknoloji

“arkasinda biz variz”

Hakkimizda

Bizim Hakkimizda

1979 yılında Üsküdar’da kurulan KBS, “Stand sergileme sistemleri” konusunda uzman kadrosuyla, ağırlıklı olarak mağaza sergileme sistemleri tasarımı ve üretimi yapmaktadır. 2006 yılında Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi’ne (GEPOSB) taşınan fabrikamız 9 bin 200m2‘lik arsa üzerinde kurulu toplam 22 bin 500m2‘lik tesislerinde yönetimi, mühendis kadrosu, teknik elemanları ve diğer çalışanlarından oluşan 250 kişilik kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir

Kbs 20 yıldır  dünyanın en popüler markalarından bazıları için  yurt içi ve yurt dışı  mağaza mobilyaları , stand tasarım ve üretiminde kalite ve estetik değerlerden ödün vermeden çözümler üretmektedir.

Katkilarimiz

Tasarım
Üretim
Teknoloji
Lojistik

Hizmetlerimiz

team 1

Tasarim -

Tüm tasarım süreçlerinde özgün ve yaratıcı fikirler deneyimli tasarım ekibi ,yetenekli ustalarla sürekli dialog içinde , alternatif üretim çözümleri ve imalat çizimleriyle zamanında hizmet sunar.
team 1

Üretim -

KBS;uzaman kadroyla üretim yapmakta, gerektiğinde ihtiyacı karşılamak için makine, ekipman ve eleman alınarak işin belirlenen süre ve nitelikte tamamlanması ve teslimatı sağlanmaktadır.
team 1

Teknoloji -

KBS; metal ve ahşap işçiliğinin gerektirdiği en ileri teknoloji ve uzaman kadro ile üretim yapmaktadır.
team 1

Lojistik -

KBS; önde gelen birçok ulusal ve uluslararası markanın birleştiği noktadır. KBS ürünlerini kullanan markalar, Türkiye'nin yanı sıra İzlanda'dan Güney Afrika'ya, Kazakisitan'dan Şili'ye 40'ın üzerindeki ülkede KBS'de üretilen stand ve sergileme ürünleri kullanılmaktadır.

Bilgilerimiz

Lüften bizimle iletişime geçin.

Bilgilerimiz

  • Adres: GEPOSB Cumhuriyet Cad. No:40 Gebze / Kocaeli
  • Tel: +90 262 751 08 08  Pbx
  • Faks: +90 262 751 08 82
  • e-mail: info@kbs.com.tr

 

mesaj